Yhteystiedot


Puhelin (suora)
Sähköposti
KOUVOLA, Savonkatu 20 , ark. 7-17, la 9-13

Jouko Toivonen, toimitusjohtaja

Marja-Liisa Nuorala, myyntireskontra

Niina Koivikko, markkinointi-talous

Mika Toivonen, lämpötila- mittalaitteet-automaatio

Miia Witting, valaistussuunnittelu-sähkötekniset tuotteet

Antti Witting, lämpötila-anturit

LAPPEENRANTA, Marjankatu 1, ark 8-16, la suljettu

Jani Toivonen, mittalaitteet-sähkötekniset tuotteet

Arto Lehikoinen, mittalaitteet-valaistus-sähkötekniset tuotteet

Sami Toivonen, mittalaitteet-valaistus-sähkötekniset tuotteet


05-744 220

050-592 0221

05-744 220

040-728 8370

050-592 0219

040-724 2000

040-504 5470

05-744 220

050-592 0227

050-339 8779

050-592 0216
pkst@pkst.fi

jouko.toivonen@pkst.fi

pkst@pkst.fi

niina.koivikko@pkst.fi

mika.toivonen@pkst.fi

miia.witting@pkst.fi

anturipaja@pkst.fi

pkst@pkst.fi

jani.toivonen@pkst.fi

arto.lehikoinen@pkst.fi

sami.toivonen@pkst.fi
LASKUTUS- JA TOIMITUSOSOITTEET


VERKKOLASKUT
-> Ennen 1. lähetyskertaa olkaa yhteydessä pkst@pkst.fi

PAPERILASKUT
-> Laskutusosoite oltava itse laskussa että skannauspalvelu voi kohdistaa laskun.

TAVARANTOIMITUS
Kouvola

Lappeenranta

MUU POSTI
Kouvola

Lappeenranta

Y-Tunnuksemme
Ovt-tunnus: 003704991200

PL 50328




Savonkatu 20

Marjankatu 1


PL 12

Marjankatu 1

0499120-0
Operaattori: Itella Information Oy 003710948874

00021 LASKUTUS




45100 KOUVOLA

53600 LAPPEENRANTA


45101 KOUVOLA

53600 LAPPEENRANTA

Alv.Rek